Інтерфакс-Україна
11:42 05.09.2025

У держбюджеті немає коштів на виконання статті закону про освіту щодо оплати праці педагогів - Лісовий

1 хв читати
У держбюджеті немає коштів на виконання статті закону про освіту щодо оплати праці педагогів - Лісовий
Фото: НБУ

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий заявляє, що на сьогодні в державному бюджеті немає коштів на виконання статті "Закону про освіту" щодо оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників.

"Ми сьогодні, на жаль, в бюджеті не маємо коштів на виконання статті 61 закону "Про освіту", достатніх коштів", - сказав Лісовий під час "години запитань до уряду" у Верховній Раді в п'ятницю.

Водночас він ще раз підтвердив, що щомісячна надбавка вчителям в 2 тис. грн буде збережена в 2026 році.

Крім того, за його словами, разом з Міністерством фінансів опрацьовуються можливості значно суттєвішого підвищення заробітних плат для педагогів.

"Все значною мірою буде залежати від потреб оборони", - констатував Лісовий.

Як повідомлялося, 18 серпня міністр освіти і науки Оксен Лісовий заявив, що в 2026 році вчительська доплата в розмірі 2 тис. грн буде збережена. Також він зазначив, що спільно з Міністерством фінансів йде робота над тим, щоб передбачити можливість збільшення доходів педагогів на більшу суму, ніж передбачає існуюча надбавка. Раніше він зазначав, що якщо буде знайдено додаткове фінансування, то сума "вчительської доплати" може бути збільшена в 2026 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини

ППО за ніч знешкодила 64 з 80 ворожих дронів, є влучання на 8 локаціях і падіння уламків на 3

У Тернопільській області зафіксовано землетрус

Зеленський привітав військових Сухопутних військ зі святом

Ворожа атака забрала життя жителя Павлограда, ще четверо постраждали

Орбан заявив про готовність Угорщини оскаржити рішення ЄС скасувати принцип одностайності щодо "заморозки" активів РФ

Продюсер Полякової Ясинський запропонував "Суспільному" ініціювати публічне обговорення перегляду правил нацвідбору на "Євробачення"

Генштаб зафіксував впродовж доби 174 бойові зіткнення

Двоє мирних жителів постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Низка населених пунктів Одеської області позбавлені енергопостачання через пошкодження ворогом об'єкта інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА