Інтерфакс-Україна
13:29 09.10.2012

Українська влада готова продовжити співпрацювати з місією Кваснєвського і Кокса після виборів до ВР - Азаров

2 хв читати

Прем'єр-міністр України Микола Азаров провів зустріч із уповноваженими представниками Європейського парламенту - колишнім Президентом Польщі Александром Кваснєвським і колишнім президентом Європейського парламенту Петом Коксом.

Прем'єр України висловив А.Кваснєвському та П.Коксу подяку за активну та неупереджену діяльність у рамках моніторингу розгляду окремих резонансних судових справ в Україні, повідомляє прес-служба українського уряду.

Під час зустрічі було висловлено спільну думку, що діяльність місії Європарламенту сприяла зміцненню взаємної довіри і кращого розуміння особливостей українського законодавства та судової практики.

М.Азаров підтвердив готовність української сторони до продовження співпраці з представниками Європарламенту після парламентських виборів в Україні.

Прем'єр України висловив переконання, що проведення парламентських виборів демократичним, вільним і чесним способом доведе зрілість української демократії і стане важливим кроком для подальшого поглиблення відносин між Україною та ЄС.

Місія Європарламенту була заснована у виконання домовленостей М.Азарова і президента Європарламенту Мартіна Шульца від 16 травня цього року з метою спостереження за розглядом окремих судових справ в Україні, що є предметом посиленої уваги ЄС.

Станом на жовтень уповноважені представники Європарламенту здійснили вісім візитів до України, під час яких вони відвідали судові слухання у відповідних кримінальних справах, зустрічалися з їхніми фігурантами, а також з представниками Генеральної прокуратури, Державної пенітенціарної служби, інших відповідних установ.

2 жовтня в Брюсселі відбулося засідання конференції президентів Європарламенту, під час якого члени місії представили результати своєї діяльності керівництву Європейського Парламенту та головам його фракцій. Конференція президентів Європарламенту прийняла рішення продовжити діяльність дуету після виборів в Україні 28 жовтня цього року.

Як повідомлялося, наглядову місію екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського і екс-президента Європарламенту Пета Кокса за справами екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-глави МВС Юрія Луценка було призупинено на час парламентських виборів в Україні, і буде продовжена після їх завершення.

Парламентські вибори в Україні мають відбутися 28 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА