Інтерфакс-Україна
18:50 14.11.2012

Українські школярі вивчатимуть другу іноземну мову, починаючи з п'ятого класу

1 хв читати

В Україні з майбутнього навчального року всі школярі, починаючи з п'ятого класу, почнуть вивчати другу іноземну мову, заявив заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський.

"В Україні сьогодні відбувається лінгвістична революція. Адже далеко не в кожній країні іноземну мову починають вивчати з першого класу, і далеко не в кожній країні вивчають другу іноземну мову. А в Україні з 1 вересня наступного року всі діти, починаючи з п'ятого класу, вивчатимуть другу іноземну мову", - заявив заступник міністра під час відкриття підсумкового тренінг-семінару методистів англійської мови обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти в рамках спільного проекту з Британською Радою в Україні, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Б.Жебровський висловив впевненість у тому, що кількість школярів Україні, які з 2013 р. навчального року вивчатимуть англійську мову, досягне 100%.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, який відвідав підсумковий тренінг, зазначив, що програма співпраці ставить мету, на виконання якої у 2015 році вчителі англійської мови пройдуть післядипломну підготовку і таким чином отримають можливість навчати на якісно новому рівні молоде покоління українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Разумков виступає проти позбавлення права на відстрочку всіх чоловіків 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

В Запорізькій області оголошено обов’язкову евакуацію дітей із п’яти населених пунктів – Мінрозвитку

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

У Краматорську через російський обстріл загинув чоловік – ДСНС

Уночі Росія атакувала Україну 113 дронами та трьома балістичними ракетами - Зеленський

Аварійні відключення діють у Києві та п'яти областях – "Укренерго", Міненерго

Енергокомітет Ради підтримав кандидатуру Шмигаля на посаду першого віцепрем’єра-міністра енергетики

"АТБ" збільшило поставки товарів в магазини мережі у столиці

Віткофф і Кушнер планують найближчим часом відвідати Москву для зустрічі з Путіним – ЗМІ

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА