Інтерфакс-Україна
11:27 23.01.2013

Конфiскат в Українi з 2014 р. планується реалiзовувати на електронних торгах у режимi он-лайн - глава Мiн'юсту

1 хв читати

З 2014 року конфiсковане майно в Українi планується реалiзовувати тiльки на електронних торгах у режимi он-лайн, повiдомив мiнiстр юстицiї Олександр Лавринович.

В iнтерв'ю газетi "Комсомольская правда в Украине" глава Мiн'юсту розповiв, що наразi конфiсковане майно реалiзовують п’ять-сiм органiзацiй, якi виграли тендер у виконавчiй службi.

"Попередньо робляться повiдомлення про те, що проводитимуться аукцiони. Про цi торги можна дiзнатися на сайтi Мiн'юсту або у виконавчiй службi того населеного пункту, який вас цiкавить. Малоцiннi речi здаються в комiсiйну торгiвлю", - пояснив мiнiстр.

За його словами, з наступного року, як очiкується, "практично весь конфiскат реалiзовуватимуть тiльки на електронних торгах в онлайн-режимi".

ОСТАННЄ

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА