Інтерфакс-Україна
10:15 25.03.2013

У Дніпропетровську ліквідовано пожежу, що виникла через коротке замикання, врятовано дев’ятьох людей

1 хв читати

Під час гасіння пожежі, що виникла через коротке замикання в житловому будинку в Дніпропетровську, врятовано дев’ятьох людей, зокрема чотирьох дітей, яких направлено до лікарні на обстеження.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, займання електропроводки сталося в неділю о 20:53 в електрощитовій на першому поверсі чотириповерхового будинку.

На місці події працювала оперативна група Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом "координацію позиції" щодо спільної роботи з США для припинення російської агресії

Зеленський обговорив із премʼєром Іспанії Санчесом необхідність врахування "спільної європейської позиції" на шляху до справедливого миру

Ворожий БпЛА поцілив у меблевий магазин у Харкові, є поранені - Терехов

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

Зеленський знов говорив із Макроном

Новим речником Міноборони став журналіст та телеведучий Дрималовський

РФ вимагає від України відмовитись від оборонної лінії в Донецькій області без гарантій, що бої не відновляться – ISW

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА