Інтерфакс-Україна
15:26 01.04.2013

Македонія продовжила безвізовий режим для українців до 2018 року - посол

1 хв читати
Македонія продовжила безвізовий режим для українців до 2018 року - посол

Македонія на п’ять років продовжила безвізовий режим для громадян України, повідомив посол цієї країни Ацо Спасеноскі.

"Маю честь повідомити про те, що Македонія продовжила рішення про безвізовий режим для громадян України на п’ять років", - повідомив посол на спільному брифінгу з главою Міністерства закордонних справ України Леонідом Кожарою в понеділок у Києві.

Таким чином, за словами македонського посла, до 2018 року українці можуть їздити до Македонії без віз, що сприятиме зміцненню людських контактів між громадянами двох країн, а також розвитку відносин у різних сферах, зокрема культури, освіти, науки та економіки.

Він також запевнив українську сторону в тому, що Македонія робитиме все необхідне для покращення і зміцнення відносин між двома країнами.

Глава МЗС України додав, що рішення уряду Македонії про продовження безвізового режиму з Україною набула чинності 15 березня та українці вже можуть відвідувати цю країну без віз.

Л.Кожара також нагадав, що Україна теж ввела безвізовий режим для громадян Македонії, який діятиме до 2015 року. "Я сподіваюся, що це позитивно вплине на двосторонні відносини між країнами", - наголосив міністр.

Л.Кожара також повідомив, що Україна вже встановила безвізовий режим з 17 країнами світу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА