Інтерфакс-Україна
16:38 06.06.2013

День російської мови відсвяткували в Донецьку

1 хв читати

У Донецьку біля пам'ятника Олександру Пушкіну відбулися урочисті заходи, присвячені Дню російської мови в Донецькій області, - святу, заснованому сім років тому за ініціативою Партії регіонів.

"Російська мова на сьогодні є найпоширенішою слов'янською мовою. Нею говорять понад 150 мільйонів людей, і ще 100 мільйонів людей вважають її своєю другою мовою. Для нашої області російська мова залишається особливо важливою, адже в ній проживають громадяни понад 140 національностей, і вони розуміють одне одного, спілкуючись саме російською мовою. Сьогодні ми згадуємо великого поета Олександра Сергійовича Пушкіна - основоположника сучасної російської літератури, а також вшановуємо переможців учнівських олімпіад із російської мови та літератури", - зазначив у своєму виступі заступник голови Донецької обласної ради Олександр Кравцов, повідомляє прес-служба Донецької облради в четвер.

У цьому контексті донецький міський голова Олександр Лук’янченко зазначив: "З народження ми зустрічаємося з творами Олександра Сергійовича Пушкіна і практично все життя ці твори нас супроводжують, тому я хотів би ще раз привітати вас, побажати миру, добра і благополуччя, а переможцям олімпіади з російської мови побажати нових успіхів, виконання всіх планів тим, хто прагне вступити до вищих навчальних закладів".

Під час свята найкращих викладачів російської мови та учнів-переможців олімпіад із російської мови та літератури було нагороджено подарунковими наборами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Частина енергообладання вже прямує на об’єкти для відновлення енергопостачання в Одеській та Миколаївській областях після атак РФ – заступник глави Міненерго

Україна оголосила конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Нафтогаз України"

Росіяни атакували безпілотником турецьке судно – ВМС ЗСУ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА