Інтерфакс-Україна
11:05 22.08.2013

Рогозін сумнівається в доцільності подальшої співпраці з Україною в авіабудуванні

2 хв читати

Росія найближчим часом може ухвалити рішення щодо продовження співпраці з Україною в рамках спільних проектів в авіабудуванні, таких як Ан-124 "Руслан" і Ан-70, заявив віце-прем'єр Дмитро Рогозін в інтерв'ю, яке опублікувала в четвер газета "Коммерсант".

"Там (у проекті Ан-124 "Руслан" - ІФ) проблема в тому, що українська сторона дуже туго йде на угоду щодо передання нам згоди на модернізацію окремих агрегатів цього літака. Але ми чекати більше не будемо і скористаємося світовим досвідом", - сказав Д.Рогозін.

За словами віце-прем'єра, якщо Україна не ухвалить рішення зараз, то "потім ми просто змушені будемо локалізувати в себе все виробництво".

"І відмовимося від їхніх послуг повністю. З ким вони працюватимуть? Із китайцями? Китайцям продаватимуть? Китай теж у цьому плані далеко зрушив. Навіщо їм Україна? Я щиро переживаю за долю нашої промислової кооперації з Україною", - додав Д.Рогозін.

Він зазначив, що з проектом Ан-70 складається схожа ситуація. Крім того, наголосив заступник глави уряду, Ан-70 за своїми технічними характеристиками практично прямий конкурент російського Іл-476.

"Поставлю запитання: навіщо нам багатотемність, і до того ж із половинчастими серіями? Чи треба нам виробляти на власному підприємстві, припустимо, 50 Іл-476 і 50 Ан-70? Ми зацікавлені у великих серіях, у серйозному завантаженні наших підприємств і в їх спеціалізації, щоб кожен завод не перетворювався на натуральне господарство", - заявив віце-прем'єр.

Д.Рогозін зазначив, що "зазнавати таких великих накладних витрат за нашої невисокої продуктивності праці неможливо".

"Тому рішення треба ухвалювати. Його буде ухвалено, я думаю, найближчим часом. Я завзятий прихильник необхідності розміщення всього критично важливого виробництва на нашій власній території. Ми не маємо права залежати від когось", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

McDonald’s відкрив перший ресторан у Мукачеві та шостий у співпраці з АЗС

Окупанти зберігають високу активність на покровському та новопавлівському напрямках – Генштаб ЗСУ

UAME ініціює розширення списку підсанкційних осіб у сфері культури - президент асоціації Санченко

На Донеччині через обстріли загинула одна людина, вісім дістали поранень

Кабмін виділив 1,6 млрд грн на облаштування навчальних полігонів та стрільбищ

Мерц закликає всі країни ЄС збільшити оборонні витрати, зберегти підтримку України

Літак президента Сербії Вучича після посадки у Баку продовжив свій шлях до Москви

Шмигаль доручив прискорити приватизацію "Сумихімпрому"

Мобілізований, який збирався навести російські КАБи на свій підрозділ, отримав 15 років в'язниці – СБУ

Уряд у 2025р виділив 2,9 млрд грн на програми і проєкти відбудови й розвитку Сумщини - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА