Інтерфакс-Україна
13:43 26.08.2013

Спецмита на імпортні авто буде скасовано автоматично після набуття чинності угодою про асоціацію та ЗВТ з ЄС - Кожара

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявив, що в разі підписання Україною угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом рішення про введення спецмита на імпортні автомобілі буде скасовано автоматично.

"Ми вважаємо, що такі заходи мають тимчасовий характер, а в разі, якщо Україна підпише угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, то такі заходи фактично будуть зніматися автоматично", - сказав глава МЗС України на брифінгу в Києві в понеділок після переговорів зі своїм японським колегою Фуміо Кісіда.

У свою чергу глава МЗС Японії поінформував, що його країна стурбована введенням спецмит на авто та сподівається на перегляд Києвом цього рішення.

Україна з 14 квітня ввела спеціальні мита на імпорт до країни нових легкових автомобілів об'ємом бензинового двигуна 1000-1500 куб. см у розмірі 6,46% та 1500-2200 куб. см - 12,95% незалежно від країни походження та експорту.

Про свою заклопотаність таким рішенням, ухваленим без консультацій із зацікавленими країнами, заявили також ЄС, США, Росія та Південна Корея.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА