Інтерфакс-Україна
17:07 15.10.2013

Кокс і Кваснєвський попросять керівництво ЄП про продовження їхньої місії в Україні ще на місяць - джерело

1 хв читати

Співдоповідачі наглядової місії Європейського парламенту, екс-президенти Пет Кокс і Олександр Кваснєвський мають намір попросити політичне керівництво Європарламенту продовжити роботу місії на ще один місяць.

Як розповіло агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок поінформоване джерело в Брюсселі, таке прохання буде озвучено під час доповіді П.Кокс і А.Кваснєвського на позачерговому засіданні конференції президентів (конференція президентів - керівний орган Європарламенту, до складу якого входять президент Європарламенту Мартін Шульц і президенти політичних груп).

Джерело також повідомило, що, швидше за все, доповідь буде представлено в усній формі, а її письмовий варіант з'явиться пізніше", як це було в попередній раз".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА