Інтерфакс-Україна
09:58 13.11.2013

Кокс і Кваснєвський прибули до ВР на позачергове засідання

1 хв читати
Кокс і Кваснєвський прибули до ВР на позачергове засідання

До Верховної Ради, де в середу має відбутися позачергове засідання, приїхали представники місії Європейського парламенту (ЄП) екс-президент Польщі Александр Кваснєвський та екс-президент ЄП Пет Кокс.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", журналісти, які очікують представників місії біля будівлі парламенту, запитали, як йдуть справи, на що А.Кваснєвський відповів: "Спокійно дайте нам попрацювати".

Охорону навколо будівлі парламенту посилено .

Наразі до будівлі Верховної Ради з вул. Грушевського від Європейської площі рухається колона у складі близько 200 осіб з символікою партії "УДАР" і "Батьківщина".

Як повідомлялося, на середу призначено позачергове пленарне засідання Верховної Ради, на якому можуть бути розглянуті проект закону про можливість лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі, а також проект закону про прокуратуру (№ 3541, друге читання); проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів (№ 3396, друге читання).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА