11:37 22.10.2013

Бюджет Києва поточного року не виконується на 10% через блокування опозицією ухвалення земельних і майнових питань - Герега

2 хв читати

Київ залишиться без бюджету наступного року, якщо Київська міська рада не зможе працювати, заявила секретар Київради Галина Герега.

"Місту доведеться жити за 1/12, що не дасть змоги підвищити зарплати, компенсувати городянам різницю в тарифах на теплопостачання, забезпечити соціальні виплати. Це повністю зупинить будівництво об'єктів інфраструктури: метро, розв'язок, поліклінік, шкіл. Столиця України, що зібралася в Європу, опиниться на межі виживання", - цитує Г.Герегу газета "Сегодня".

Вона також наголосила, що якщо столичні депутати не зможуть провести 23 жовтня засідання, це призведе до збоїв у фінансуванні видатків міського бюджету.

"Понад 800 млн грн бюджет Києва недоотримав від оренди та приватизації майна й землі. Близько 600 проектів рішень зависли в повітрі, зупинивши виконання цільових програм, заблокувавши роботу бізнесу та позбавивши надходжень міську скарбницю", - констатувала секретар Київради.

За її словами, ремонт будівлі Київради після штурму 19 серпня коштував майже 60 тис. грн. Ці гроші було використано на заміну вибитих вікон, зламаних дверей і мікрофонів. При цьому Г.Герега не розуміє, чому опозиційні депутати, які не хочуть проводити засідання, беруть гроші з депутатського фонду на роботу в округах з майбутнім електоратом.

"Для когось зрив засідання Київради - плюс один пункт у рейтингу, для тисяч киян - мінус муніципальні надбавки та соціальні виплати", - обурена вона.

Секретар Київради нагадала, що минулого року під час затвердження бюджету опозиція обурювалася низькими показниками надходжень від продажу й оренди землі.

"Виключно на вимогу опозиції цей рядок доходів було збільшено. Проте вже наступного пленарного засідання Київради опозиціонери розкритикували земельні питання, назвавши їх черговим "дерибаном". У результаті наприкінці року в нас невиконання бюджету майже на 10%. Основна позиція, за якою відбувається невиконання, - надходження від продажу й оренди землі", - заявила вона.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА