Інтерфакс-Україна
18:27 13.11.2013

Міндоходів направило запит відомим артистам на інформацію про сплату ними податків із зарубіжних гастролей - джерело

1 хв читати

Міністерство доходів і зборів розпочинає перевірки громадян України, які працюють за контрактами за кордоном, зокрема відомих артистів і спортсменів, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело у відомстві.

"Мета - перевірити, чи всі отримані від зарубіжної діяльності доходи задекларовано, й чи сплачено з них податки в Україні", - сказав співрозмовник агентства.

Як стверджує джерело, відповідні запити вже направлено таким відомим естрадним виконавцям і спортсменам, як Ані Лорак, Таїсія Повалій, Ёлка, Святослав Вакарчук, Віра Брежнєва-Кіперман, Андрій Воронін.

Як повідомлялося, минулого тижня міграційна служба РФ звинуватила музикантів українського гурту "Океан Ельзи", лідером якої є С.Вакарчук, і організаторів їхнього концерту за порушення міграційного законодавства. За даними російського відомства, музиканти не оформили дозвільних документів на провадження трудової діяльності на території РФ.

Пізніше група повідомила, що проблему було врегульовано, проте цей випадок активно обговорювався в ЗМІ, зокрема, порушувалося питання отримання гонорарів і сплати податків українськими артистами за зарубіжні виступи й іноземними артистами - за концерти в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Келлог після перемовин у Стамбулі: Трамп прагне просувати мир через силу для американського народу

Сибіга у Стамбулі: Росія має довести свою серйозність, нам потрібні конкретні рішення

На Івано-Франківщині затримано правоохоронця, який торгував інформацією з закритих баз даних

Україна, Туреччина та США у Стамбулі обговорили шляхи досягнення миру, звільнення полонених та повернення дітей - ОП

Рубіо обговорить Україну та Іран з представниками Франції, Великої Британії та Німеччини

Вперше за понад 3 роки у Стамбулі розпочинаються прямі російсько-українські переговори – Фідан

Спроби росіян привʼязати сьогоднішні перемовини у Стамбулі до 2022 року не спрацюють – Єрмак

Електрику в Києві у I кв.-2025 відключали за борг у середньому 7 тис. грн - YASNO

Мединський перед переговорами з українською делегацією зустрівся з представником США - ЗМІ

В Україні на вихідних очікуються дощі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА