12:47 20.11.2013

Ювілеї Остапа Вишні та Іллі Рєпіна відзначать в Україні на державному рівні

1 хв читати

Минуле 125-річчя з дня народження українського письменника, гумориста та сатирика Остапа Вишні відзначатиметься на державному рівні.

За відповідну постанову проголосували 312 народних депутатів із 388, зареєстрованих у залі засідань у середу.

Як відомо, відомому українському класику 125 років виповнилося 13 листопада 2013 року.

Парламент також 302 голосами із 385, зареєстрованих у залі засідань, підтримав постанову про святкування на держрівні 170-річчя всесвітньо відомого художника Іллі Рєпіна. Парламент рекомендував Кабінету Міністрів у двотижневий термін створити оргкомітет із підготовки та проведення заходів святкування ювілею художника.

На державному рівні також святкуватимуть 175-річчя Павла Чубинського, 100-річні ювілеї з дня народження академіка НАН України Володимира Сергєєва та Героя України Євгена Березняка. Відповідні постанови парламент ухвалив у середу. Ветерану Великої Вітчизняної війни, рятівнику Кракова від фашистських окупантів Є.Березняку 100 років виповнилося б 25 лютого 2014 року, головному конструктору систем управління ракет і космічних апаратів, почесному громадянину Харкова В.Сергєєву 100 років - 5 березня 2014 року.

Народні депутати підтримали лише п'ять із 13 постанов, що стояли на порядку денному на середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вітає рішення Кличка про звільнення корумпованих чиновників та пропонує аудит міського управління

Швеція виділить $138 млн на відновлення України

США запровадять мита у 200% на алкоголь із країн ЄС, якщо Євросоюз не скасує мита на віскі, - Трамп

Фінляндія оголосила про 28-й пакет військової допомоги для України на EUR200 млн

ЄСПЛ назвав Україну винною у справі про події 2 травня 2014 р., але визнав вплив Росії, – ЗМІ

Мінсоцполітики застерігає від шахрайських повідомлень про нібито необхідність термінового оформлення статусу "дитини війни"

WINHUB підписав меморандум про співробітництво з DELTA Ukraine на MIPIM 2025

Зеленський заслухав доповідь української делегації щодо перемовин у Саудівській Аравії

В ЦПД прокоментували висловлювання Ушакова: Росія традиційно намагається викривити реальність і виставити себе головним миротворцем

Будівництво Дому Рональда МакДональда на території "Охматдиту" може розпочатися наприкінці 2025 р.

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА