16:11 11.08.2022

НБУ випустить монету до 150-річчя Крушельницької

1 хв читати
НБУ випустить монету до 150-річчя Крушельницької

Національний банк України анонсував випуск ювілейної монети до 150-річчя української оперної співачки Соломії Крушельницької, яке відзначатиметься 23 вересня, а Львівський національний академічний театр опери та балету - проведення урочистого концерту, повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

"Відзначатимемо цю дату на державному рівні попри все. Ми вдячні всім, хто долучатиметься до організації святкових заходів і в Україні, і за кордоном. Адже імена видатних українців і українок має знати весь світ. Особливо це важливо наразі, коли росіяни нищать все українське, зокрема, зазіхають на нашу ідентичність", - сказав керівник відомства Олександр Ткаченко за результатами засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 150-річчя Крушельницької.

Крім того, у 2022 році у населених пунктах України, пов'язаних із життям і творчістю співачки, відбудуться культурно-мистецькі заходи, також урочистості проведуть і дипломатичні установи України за кордоном.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА