16:18 05.12.2013

ФПУ засуджує свого голову, що вимагає від прокуратури з вимогою силою звільнити Будинок профспілок - заява

2 хв читати

Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик, у порушення норм Статуту ФПУ, звернувся до органів прокуратури з поданням про силове звільнення зайнятих приміщень учасниками протестних акцій, зазначається в заяві ФПУ, оприлюдненій у четвер.

"Незважаючи на неодноразові застереження членських організацій, голова ФПУ Кулик Ю.М. одноосібно, у порушення норм Статуту ФПУ, звернувся до органів прокуратури з поданням про силове звільнення зайнятих приміщень учасниками протестних акцій, а також із відповідними заявами виступив на загальнонаціональних телевізійних каналах", - йдеться в заяві.

У заяві ФПУ йдеться також про те, що такі дії голови ФПУ Ю.Кулика "обурюють більшість членських організацій ФПУ і вважаються неприйнятними, а також такими, що підривають колегіальність та єдність, що є демократичною основою нашої діяльності".

У прес-службі нагадали, що Федерація профспілок України раніше заявила протест проти силового розгону мирного зібрання громадян України вночі 30 листопада 2013 року на площі Незалежності в Києві. "В епіцентрі цих подій виявилася і Федерація профспілок України, будівля якої розташована у самому центрі столиці.

"Враховуючи ситуацію і звернення членів профспілок, президія ФПУ вирішила тимчасово надати частину своїх приміщень для обігріву членів профспілок, які беруть участь в акції, медичної допомоги, забезпечити роботу їдальні, оскільки головною місією профспілок є захист прав та інтересів членів профспілок, незалежно від політичних поглядів", - наголошується в заяві прес-служби.

У заяві також зазначається, що принципову оцінку цих дії Ю.Кулика надасть президія Федерації профспілок України найближчим часом.

Як повідомлялося, 2 грудня ФПУ заявила рішучий протест проти силового розгону мирної акції вночі 30 листопада на майдані Незалежності в Києві. В оприлюдненій того дня заяві наголошується, що Федерація тимчасово надає частину своїх приміщень в Будинку профспілок учасникам акції.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА