Інтерфакс-Україна
15:19 11.12.2013

Представник Євромайдану залишив загальнонаціональний круглий стіл

1 хв читати
Представник Євромайдану залишив загальнонаціональний круглий стіл

Представник інтересів Євромайдану залишив загальнонаціональний круглий стіл з урегулювання ситуації в Україні.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", представник громадської організації "Євромайдан 30 листопада" Денис Шевчук заявив, що рішення круглого столу все одно не виконуються, після чого залишив його.

"Учора ми бачили одні заяви, а сьогодні вночі побачили інше. Рішення, які ухвалюються на круглому столі, мають виконуватися. А зараз це - фікція", - заявив він.

Президент України Леонід Кучма (1994-2004 рр.) зазначив, що без участі в круглому столі представників опозиції та Майдану "стіл не матиме жодних прав щодо вирішення проблем, які існують".

Після цього президент України Леонід Кравчук (1990-1994 рр.), який головує на засіданні круглого столу, поставив на голосування питання про продовження роботи круглого столу, й усі проголосували за її продовження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА