Інтерфакс-Україна
15:42 15.12.2013

Учасники Євромайдану у Дніпропетровську вимагали дострокових президентських і парламентських виборів

1 хв читати

Близько 3 тис. жителів Дніпропетровська взяли участь у ході центральним проспектом Карла Маркса від парку ім.Лазаря Глоби до Європейської площі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на чолі колони учасники ходи несли 10-метровий державний прапор України.

О 12:00 у парку ім.Глоби відбулося народне віче, на якому виступали активісти дніпропетровського Євромайдану, учасники Євромайдану в Києві, студенти дніпропетровських вишів, а також творча інтелігенція міста. У віче взяли участь близько 1 тис. осіб.

Потім учасники віча пройшли пішою ходою на Європейську площу, під час якої до них приєдналися люди.

На Європейській площі відбувся мітинг, на якому було ухвалено резолюцію, на якій учасники Євромайдану вимагали добровільної відставки президента України Віктора Януковича, відставки уряду і дострокових президентських і парламентських виборів.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник начальника міського управління МВС України Володимир Седлецький, порядок під час проведення заходу забезпечували 25 співробітників міліції. За його даними, в акції взяло участь 350 осіб, тоді як, за даними організаторів, у заході взяло участь понад трьох тисяч осіб.

За словами В.Седлецкого, порушень громадського порядку під час проведення заходів зафіксовано не було.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Північ Сумщини під масованою атакою ворожих БпЛА, є перебої з електропостачанням

Бійці Нацгвардії відбили механізований штурм росіян біля Добропілля

Переговори України й РФ "йдуть нормально", вважає Трамп

Громади і регіони виділили 47 млрд грн на підтримку Сил оборони - заступник керівника ОП

Сили оборони відбили з початку доби майже 200 ворожі атаки ще на 10 напрямках - Генштаб

Ворог знову атакував Одесу ударними дронами, пошкоджено припортову інфраструктуру та цивільне судно

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА