Інтерфакс-Україна
16:19 18.12.2013

Юридична й адвокатська громадськість проведуть мирний марш протесту проти становища судової системи

1 хв читати

Юридична й адвокатська громадськість мають намір провести в День адвокатури, 19 грудня, мирний марш протесту для висунення конкретних вимог до ключових осіб, відповідальних за становище правової системи в Україні.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" організатори маршу, він розпочнеться о 13:00 від пам'ятника Пилипу Орлику за маршрутом від Верховного Суду України (вул. П.Орлика, 4) до Адміністрації президента України (вул. Банкова, 11).

Під час заходу державним органам, зокрема Верховному Суду й Адміністрації президента, буде вручено запрошення взяти участь у мирних переговорах із юридичною громадськістю щодо вирішення проблем у судовій системі.

"Реформа кримінальної юстиції та судового корпусу внесла безповоротні наслідки для професії адвоката і юриста, що потребують негайних рішень з боку влади", - зазначають в оргкомітеті маршу протесту.

Організаторами акції є адвокати Павло Дикань, Вікторія Птичник, Олександра Павленко, Олена Сотник, Андрій Стельмащук, Віталій Титич, Сергій Тюрін, Олексій Шевчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

Сьогодні ми ближчі до миру, ніж були вчора, але потрібно терпіння – президент Фінляндії на YES в Києві

ЦПД РНБО: безвізовий режим між РФ та Китаєм – це стратегічний канал для "повзучої" міграції в Сибір і на Далекий Схід

У Харкові внаслідок ДТП одна людина загинула, троє постраждали

Дрони ГУР атакували провідне військове хімічне виробництво у Пермському краї РФ - джерела

Перемога означає збереження суверенітету, незалежності, безпеку та вступ до ЄС, території 100% повернуться – Пінчук

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА