Інтерфакс-Україна
11:11 10.01.2014

У Gmail відтепер можна писати листи, не знаючи e-mail одержувача

1 хв читати

Компанія Google дозволила користувачам свого поштового сервісу Gmail насилати листи людям, електронні адреси яких їм невідомі, пише ZN.UA у п'ятницю.

Інформація про поштову адресу береться із соціальної мережі Google+. Щоб надіслати листа, треба ввести в поле "Одержувач" ім'я людини. Якщо людина зареєстрована в Google+, то вона отримає послання.

Незважаючи на те, що листа буде надіслано за адресою, e-mail одержувача для відправника залишиться прихованим. Він буде "розсекречений" лише в тому разі, якщо людина відповість на листа.

Якщо користувач соцмережі Google не хоче, щоб йому надсилали листи люди, котрі не знають його адреси, він може зазначити це в розділі "Налаштування" в Gmail, у розділі "Відправляти листи через Google+".

Gmail передбачає чотири рівні приватності. Можна дозволити надсилати листи всім людям, лише друзям і друзям друзів, лише друзям і нікому. За умовчанням увімкнено перший варіант. Отже, для надсилання листа через Gmail на незнайому адресу необхідно дотримуватися трьох умов: треба знати ім'я адресата, адресат має бути зареєстрований у Google+ і адресат має дозволити надсилання листів через соцмережу на свою скриньку.

Google+ розпочала роботу влітку 2011 року. Соцмережа використовується в ролі інструменту авторизації на інших сервісах Google: до неї, зокрема, "прив'язана" система коментування на відеохостингу YouTube.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робота Коаліції охочих допоможе посилити всю наявну архітектуру безпеки Європи – Зеленський лідерам країн-членів JEF

Коментувати ефіри "Євробачення-2025" в Україні будуть телеведучий Мірошниченко, громадський діяч Педан, комік Куран і співачка alyona alyona

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА