13:38 04.02.2014

На Київ чекає фінансово напружений рік, але влада розраховує на додаткові асигнування з держбюджету - Герега

2 хв читати
На Київ чекає фінансово напружений рік, але влада розраховує на додаткові асигнування з держбюджету - Герега

Бюджет Києва на поточний рік вийшов напруженим, але керівництво столиці сподівається на додаткові асигнування з державного бюджету.

"Рік фінансово буде напружений, нелегкий, тому руки ми не опускатимемо", - заявила секретар Київської міської ради Галина Герега на брифінгу у вівторок.

"Загалом ми дуже задоволені тим, що бюджет усе-таки ухвалено. І найголовніше - збережено соціальні гарантії для киян", - наголосила вона.

Зокрема, за її словами, на додаткову заробітну плату у зв'язку зі збільшенням упродовж року мінімального розміру зарплати передбачено 500 млн грн.

За словами Г.Гереги, загалом муніципальні надбавки для працівників бюджетної сфери буде збережено на рівні 2013 року.

Водночас вона висловила сподівання, що Києву вдасться отримати додаткові асигнування з держбюджету, зокрема на фінансування інфраструктурних проектів.

За словами Г.Гереги, на інфраструктурні проекти в бюджеті столиці на поточний рік передбачено 1 млрд грн. Водночас, згідно з проектом держбюджету, передбачено вилучення з міського бюджету до держбюджету в сумі 1,5 млрд грн. Зокрема, на будівництво метро на Троєщину в міському бюджеті передбачено 147 млн грн.

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Макеєнко також висловив задоволення тим, що Київрада змогла ухвалити компромісне рішення про бюджет столиці на поточний рік. За його словами, це є першим кроком.

"Я впевнений, наступні сесії відбуватимуться в такому самому руслі", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про те, коли може бути ухвалене рішення про відновлення районних рад у Києві, В.Макеєнко зазначив, що це питання вивчатиме комісія, яку буде створено на одній із сесій Київради.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА