Інтерфакс-Україна
21:07 20.02.2014

Бізнес-авіація активізувалася на виліт із Києва - джерело

1 хв читати

Вильоти літаків бізнес-авіації з Києва на вечір четверга, 20 лютого, активізувалися, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в авіаційній галузі.

Так, за даними співрозмовника агентства, на вечір вже зареєстровано понад 60 рейсів бізнес-авіації на виліт у міжнародному аеропорту "Київ".

Водночас, як повідомили в аеропорту "Бориспіль", протягом дня у головному аеропорту країни особливого збільшення кількості рейсів бізнес-авіації не відзначалося.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

У Запоріжжі затримали агента рф, який готував вибухівку для терактів - Нацполіція

В Мінкультури обговорили підтримку українських медіа з ЮНЕСКО і Представництвом ЄС

В Деснянському районі столиці зафіксовано падіння уламків на території школи, інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється - влада

Повітряні сили: за ніч збито 63 ворожих БпЛА, 64 не досягли цілей

Найбільше окупанти атакували покровський і торецький напрямок - Генштаб

Двоє людей загинули та семеро постраждали внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

Під Запоріжжям відновлюють електропостачання після ворожих обстрілів

Окупанти за добу втратили 1500 осіб та 109 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА