Інтерфакс-Україна
09:42 22.02.2014

Глави МЗС Польщі та Німеччини залишили Україну

1 хв читати

Міністри закордонних справ Польщі Радослав Сікорський та Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр у п'ятницю ввечері залишили Київ, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в німецькому посольстві.

Міністри прилітали в Україну з метою сприяння у врегулюванні кризи. Зокрема, 20 лютого вони проводили багатогодинні переговори з українською владою і з опозицією, в результаті яких президент Віктор Янукович і лідери трьох опозиційних фракцій Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок підписали угоду про подолання кризи.

За деякі пункти цієї угоди одразу у п'ятницю проголосував український парламент.

Досягнутий компроміс між владою та опозицією в Україні дасть шанс миру в Україні та відкриє шлях до реформ і Європи, заявляє міністр закордонних справ Польщі Р.Сікорський, який активно допомагав досягненню компромісу в Києві.

"Це (досягнуті угоди) - хороший компроміс для України і дасть шанс миру, відкриє дорогу до реформ і до Європи. Польща і ЄС це підтримують", - прокоментував міністр досягнуті домовленості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польські мітингувальники завершили блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

Зеленський: Уже 26 країн готові діями гарантувати Україні безпеку

Заарештовано народного депутата Христенка, розшукуваного за підозрою у держзраді

Пасажиропотік через кордон з початком вересня впав на 10%

Біля прифронтового села на Харківщині горіла суха трава на площі 2,5 га через ворожий обстріл

Росіяни просунулись у Сумській, Луганській і Дніпропетровській областях - DeepState

Польські мітингувальники блокують рух вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

НАБУ обвинувачує ексдепутата Іванющенка та засновницю Stolitsa Group Молчанову у заволодінні 18 га землі під Києвом

У неділю очікується тепла погода, короткочасні дощі лише на Закарпатті

На Чернігівщині одна жінка загинула, ще одна поранена через удари ворожих дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА