Інтерфакс-Україна
13:25 24.02.2014

Снайперів ВВ на Інститутській у Києві 20 лютого не було - прес-служба

1 хв читати

Командування внутрішніх військ МВС України спростовує інформацію про участь снайперів підрозділів ВВ 20 лютого на вулиці Інститутській у Києві.

"Інформація з приводу протиправного застосування снайперів окремих спецпідрозділів внутрішніх військ МВС України у спецоперації в центральній частині м. Києва не відповідає дійсності", - йдеться в повідомленні, текст якого розміщено в понеділок на сайті ВВ.

Командування ВВ інформує, що "командири загонів спеціального призначення внутрішніх військ МВС України, що були задіяні до несення служби у зазначений день, запевняють, що їхні підлеглі вогнепальну зброю не застосовували".

Водночас у ВВ наголошують: "Істинний стан справ встановлять компетентні особи під час розслідування".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість травмованих через удар по Запоріжжю зросла до 6, із них один підліток

Мадяр застеріг від шахраїв, що користуються його ім'ям для збору коштів, та наголосив: дрони СБС отримують від держави

У комендантську годину кур'єри під виглядом волонтерів доставляли кокаїн vip-клієнтам

Сибіга: Росія – це вбивча військова машина, яку потрібно зупинити трансатлантичною єдністю і тиском

На Донеччині минулої доби через ворожі обстріли загинуло троє цивільних, семеро зазнали поранень

Єрмак: Путіну подобається обстрілювати мирні міста і говорити про бажання завершити війну

У Харкові оголошено жалобу

Свириденко: Ця війна триває лише тому, що Москві дозволяють продовжувати

РФ вночі завдала удару 4 Іскандерами та 140 безпілотниками, є влучання у 25 локаціях

Пʼятеро загиблих та щонайменше 30 постраждалих внаслідок ворожих атак по Харкову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА