Інтерфакс-Україна
17:38 31.03.2014

Підозрюваного у нападі з пневматичною зброєю на харківський Автомайдан затримали - міліція

1 хв читати

Міліція затримала чоловіка, якого підозрюють у нападі з пневматичною зброєю на харківський Автомайдан.

"Слідчі оголосили про підозру у скоєнні кримінального злочину 33-річного мешканця Харківської області, раніше несудимого. Зараз вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Інші учасники події встановлені, зараз слідство визначає ступінь участі кожного з них у цьому інциденті", - повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" у відділі зв'язків із громадськістю ГУ МВСУ в Харківській області.

Напад на харківський Автомайдан стався в суботу вдень у центрі міста, біля театру української драми ім.Шевченка.

Невідомі зірвали номери з автомобіля Skoda Fabia. Потім вони вистрілили з пневматичної зброї у бік автомобіля Daewoo Lanos. Унаслідок цього було пошкоджено задню ліву фару і задній бампер машини.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого за ч. 2 , 4 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Вони будуть об'єднані в одне провадження, їх розслідуватиме Дзержинський райвідділ міліції Харкова.

ОСТАННЄ

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА