13:54 29.04.2014

Позапланова перевірка "дочки" Сбербанку РФ в Україні засвідчила відсутність порушень - НБУ

Позапланова перевірка "дочки" Сбербанку РФ в Україні засвідчила відсутність порушень - НБУ

Позапланова виїзна перевірка "дочки" Сбербанку РФ в Україні щодо дотримання вимог законодавства з питань фінансового моніторингу, проведена Національним банком України (НБУ), засвідчила відсутність порушень, повідомляється в прес-релізі "дочки" Сбербанку РФ.

"Перевірка НБУ не виявила жодних порушень із боку Дочірнього банку Сбербанку Росії в Україні, які привели б до легалізації (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом, або фінансування тероризму", - йдеться в повідомленні.

Прес-служба зазначає, що, відповідно до законодавства України з питань фінансового моніторингу, одним із важливих завдань суб'єктів первинного фінансового моніторингу є блокування фінансових операцій осіб, включених до офіційного переліку причетних до здійснення терористичної діяльності або щодо яких застосовано міжнародні санкції. У зв'язку з цим Дочірній банк Сбербанку Росії повідомляє, що він вжив усіх необхідних заходів, зокрема, забезпечив наявність інформаційних систем, які блокують такі операції, що підтверджено перевіркою НБУ.

Як повідомлялося, минулого тижня в. о. генерального прокурора України Олег Махніцький в інтерв'ю "5 каналу" заявив про проведення перевірки 14 банків, що були фінансовими майданчиками сепаратизму. При цьому, за його словами, відкрито кримінальне провадження також щодо такого банку, як Сбербанк Росії: банк підозрюють у фінансуванні тероризму.

Дочірній банк Сбербанку Росії, у свою чергу, заявив, що працює суворо в рамках українського законодавства і наразі не отримував претензії з боку правоохоронних органів України щодо підозр у фінансуванні тероризму. "Ніякі претензії з цього питання з боку правоохоронних органів на адресу банку не надходили", - повідомляється на веб-сайті кредитно-фінансової установи.

АТ "Сбербанк Росії"(раніше - банк "НРБ") засновано у 2001 році. Власником банку є Сбербанк РФ.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2014 року за розміром загальних активів банк посідав восьме місце (35,095 млрд грн) серед 180 банків, що діяли в країні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА