Інтерфакс-Україна
09:00 11.06.2014

Авіакомпанія "Дніпроавіа" планує відкрити рейс Харків - Івано-Франківськ до осені

1 хв читати

Авіакомпанія "Дніпроавіа" планує відкрити рейс Харків - Івано-Франківськ до осені, повідомив заступник комерційного директора авіакомпанії Петро Фальковський.

"Найімовірніше, ближче до осені ми з’єднаємо Харків з Івано-Франківськом. Наразі аналітики працюють із Буковельським комплексом (Івано-Франківська область - ІФ). І якщо пасажиропотоки підтвердяться, ми відкриємо рейс, причому дуже швидко", - повідомив П.Фальковський журналістам у вівторок.

За його словами, забезпечити пасажиропотік у цьому напрямку можна буде насамперед за рахунок туристів і спортсменів, які їдуть на курорт "Буковель".

Водночас він скептично відгукнувся про можливість відкриття найближчим часом регулярного рейсу Харків - Львів.

Як повідомлялося, раніше у вівторок відбулася презентація інавгураційного рейсу компанії "Дніпроавіа" за маршрутом Харків - Київ. Упродовж червня авіакомпанія планує відкрити регулярні рейси з Харкова до Москви, Баку, Тбілісі, Єревана та Варни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України засудило участь Вуді Аллена у Московському міжнародному тижні кіно

Прем'єр Норвегії пропонує парламенту виділення $8,5 млрд на допомогу Україні у 2026 році

Зеленський анонсував зустріч української та американської команд в кінці тижня

Президент Польщі ветував закон щодо соцвиплат та безкоштовного медобслуговування для непрацюючих громадян України - ЗМІ

Бензину немає і не буде – на День Незалежності України російським телеглядачам показали правду про "сво"

Івановська виступає за збільшення кількості представників мовного омбудсмена в регіонах

В Києві у 2025р пошкоджено 63 заклади освіти - КМДА

Прохолода збережеться в Україні найближчими днями, місцями пройдуть короткі дощі

Мовний омбудсмен не бачить підстав для надання угорській мові привілеїв серед інших мов нацспільнот або мов ЄС

Міністри оборони України та Румунії обговорили розвиток промислової кооперації у сфері оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА