Інтерфакс-Україна
13:14 18.07.2014

"Візз Ейр Україна" не припиняє виконання рейсів

1 хв читати
"Візз Ейр Україна" не припиняє виконання рейсів

Авіакомпанія "Візз Ейр Україна" не припиняє виконання українських рейсів, маршрут змінив через закриття повітряного простору над зоною АТО лише рейс до Кутаїсі.

"Авіакомпанія "Візз Ейр Україна", що входить до групи Wizz Air, не має наміру припиняти виконання своїх рейсів", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" комерційний менеджер авіакомпанії Вадим Третяк.

За його словами, лише рейс до Кутаїсі змінив маршрут з огляду на закриття повітряного простору над зоною АТО, всі інші рейси проходять іншими маршрутами.

Як повідомлялося, угорська авіакомпанія Wizz Air, що має українську "дочку" "Візз Ейр Україна", заявила, що всі її рейси облітають територію сходу України.

Компанія "Візз Ейр Україна" обслуговує перельоти за 16 маршрутами до шести країн із двох українських міст.

У 2013 році компанія перевезла понад 1 млн пасажирів. Її флот нараховує два середньомагістральні літаки Airbus-320.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ отримав газові плити, балони і грілки від німецької Life Bridge Ukraine

Зеленський провів нараду щодо розвитку малої протидронової ППО

Відсутність достатньої комунікації про проблеми в енергетиці призводить до соціальної напруги і грає на руку РФ – ексглава "Укренерго"

Естонія спрямовує майже 400 тис. євро на зимову допомогу Україні - МЗС

Київ має такі проблеми з теплом та світлом, бо не впорався з децентралізацією їхніх джерел – ексглава "Укренерго"

Україна закликала призупинити членство РФ у Раді керуючих МАГАТЕ – Міненерго

Деснянська РДА опублікувала перелік супермаркетів, що працюватимуть цілодобово

Зеленський обговорив із прем'єром Нідерландів дипломатичний трек та підтримку України

Сирський провів зустріч із командирами, що виконують завдання на фронті: ворог нарощує резерви та активізує наступальні дії

Сибіга обговорив з нідерландським колегою військову та енергетичну допомогу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА