Інтерфакс-Україна
14:30 24.09.2014

Український омбудсмен просить російську колегу терміново з'ясувати умови тримання льотчиці Савченко

1 хв читати
Український омбудсмен просить російську колегу терміново з'ясувати умови тримання льотчиці Савченко

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська просить російську колегу Еллу Памфилову дізнатися інформацію про місцезнаходження й умови тримання української льотчиці Надії Савченко.

"На виконання доручення уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської надіслано терміновий запит уповноваженому з прав людини в Російській Федерації Еллі Памфиловій з проханням з'ясувати місцезнаходження й умови тримання української льотчиці Надії Савченко", - повідомляє прес-служба українського омбудсмена.

У прес-службі нагадали, що справа української льотчиці Н.Савченко перебуває на особистому контролі омбудсмена України. В.Лутковська неодноразово зазначала, що ситуація з Н.Савченко виглядає як міжнародний кіднеппінг.

Раніше в середу адвокати Н.Савченко повідомили, що їхню підзахисну етапували з воронезького СІЗО, але про її місцезнаходження нічого невідомо.

Потім офіційний представник СК РФ Володимир Маркін повідомив, що льотчиці Н.Савченко призначено психіатричну експертизу в рамках кримінальної справи про вбивство російських журналістів, її перевели до Москви.

ОСТАННЄ

В МЗС України закликали Словаччину не знімати відповідальність з РФ з вторгнення її дронів у Польщу

Понад 7 тис. місць для розміщення евакуйованих осіб вже підготували в Україні

Суд усунув з посади детектива НАБУ через підозру в недостовірному декларуванні та обрав заставу майже в 3 млн грн

Шмигаль на виставці у Лондоні обговорив з виробниками ОПК закупівлі, техпідтримку, спільне виробництво

Чистий виїзд українців відповідає прогнозам НБУ попри дозвіл виїзду парубкам 18-22 років

Пілот українського Су-27 загинув в бою – Генштаб

Президент Фінляндії: Найсильніша гарантія безпеки України - членство в ЄС

СБУ заочно повідомила про підозру ексміністру часів Януковича за спонсорування збройної агресії РФ

Зеленський: Україна готова та відкрита допомогти Польщі у боротьбі з дронами, Patriot у цьому не допоможе

Швеція надає 20-й пакет військової допомоги України на понад 9 млрд крон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА