Інтерфакс-Україна
12:02 22.10.2014

За минулу добу НЗФ обстріляли позиції українських військових близько 30 разів - "Інформспротив"

2 хв читати
За минулу добу НЗФ обстріляли позиції українських військових близько 30 разів - "Інформспротив"

За минулу добу незаконні збройні формування помітно знизили активність, зафіксовано близько 30 обстрілів позицій сил АТО, повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Основну активність відзначено на Донецькому та Дебальцівському напрямках. Також сталися дві бойові сутички в районі аеропорту в Донецьку. Зокрема, терористи завдавали вогневих ударів по блокпостах та укріпрайонах українських військ поблизу н. п. Авдіївка - п’ять обстрілів, донецький аеропорт та н. п. Малоорлівка - по чотири обстріли, біля н. п. Миколаївка - три", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Крім того, Д.Тимчук зазначив: "Також бойовики атакували позиції сил АТО поблизу н. п. Гранітне, Красногорівка, Піски, Тоненьке, Рідкодуб, Нікішине".

Водночас у прес-центрі АТО заявляють, що ніч у зоні проведення АТО минула спокійно. Інтенсивність атак НЗФ на позиції українських військових значно знизилася.

Згідно з інформацією групи "Інформаційний спротив", після активних бойових сутичок у районі аеропорту в Донецьку батальйони НЗФ "Оплот" і "Восток" зазнали серйозних втрат, після чого тимчасово припинили участь в активних бойових діях.

"Нині ці бандформування проходять доукомплектування та поповнення бойовою технікою за рахунок ресурсів, що прибувають із РФ", - зазначив Д.Тимчук.

"У Донецьку знову помічено появу підрозділів регулярної армії РФ (раніше російські підрозділи було виведено з міста). Зокрема, до цього населеного пункту прибули підрозділи спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ з Омська (Росія) та 331-го парашутно-десантного полку (м. Кострома, РФ). Також російські військовослужбовці несуть службу на одному з блокпостів у районі Спартака", - наголосив він.

З його словами, через прикордонний пункт пропуску "Успенка" протягом останніх днів з території Донбасу на територію Росії неодноразово виїжджали автомобільні тягачі, на яких були встановлені макети бронетехніки. "Не виключено проведення російсько-терористичними військами операції з введення в оману Києва та міжнародних організацій на предмет виведення російських військ із території Донбасу", - уточнив Д.Тимчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У США через негоду скасували понад 14 тис. авіарейсів

Одна людина постраждала в Харкові через удар БпЛА

Петиція про розміщення у вестибюлях київського метро фандоматів для оплати проїзду через збір пластику не набрала необхідних голосів

Російський БпЛА влучив у багатоповерхівку поблизу ТЦ - мер Харкова

Петиція до Кабміну про забезпечення хворих на цукровий діабет сенсорами моніторингу рівня глюкози набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Війна Росії проти України – це наслідки байдужості ключових держав світу

Європа має обрати свободу або залежність, зволікання має наслідки – Зеленський

Слідом за фудтраками з гарячими напоями Трійка планує запустити стаціонарні пункти незламності для киян

Зеленський до білорусів: Ви європейський народ, який буде разом з вільними народами Європи

Обсяг наданої Вільнюсом військової допомоги Україні перевищив EUR1 млрд - литовський президент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА