Інтерфакс-Україна
15:41 28.10.2014

Ківалов перемагає в 135-му окрузі в Одесі

1 хв читати
Ківалов перемагає в 135-му окрузі в Одесі

Народний депутат Сергій Ківалов за підсумками електронного опрацювання 100% бюлетенів переміг на виборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №135 (Приморський район Одеси).

Як повідомляється на сайті ЦВК, за підсумками обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій, С.Ківалов набрав 17,6 тис. або 28,8% голосів виборців. На другому місці депутат Одеської міськради Володимир Рондін, який набрав 14 тис. або 23,04% голосів. Завершує трійку лідерів кандидат від Блоку Петра Порошенко Віктор Наумчак, за якого свої голоси віддали 10,2 тис. Або 16,81% всіх, що взяли участь у виборах.

Під час виборів в окрузі кілька кандидатів зняли свої кандидатури на користь інших кандидатів "від демократичних сил", щоб не допустити перемоги С.Ківалова. Однак на останньому етапі команди В.Рондіна і В.Наумчака не змогли домовитися між собою, і обидва політики пішли на вибори.

Сама кампанія супроводжувалася скандалами, начебто руйнуванням пам'ятника засновникам приватного ВНЗ "Міжнародний гуманітарний університет", що пов'язують із С.Ківаловим, оскільки пам'ятник був виконаний в образі самого політика.

С.Ківалов є депутатом Верховної Ради з 1998 року. Останні кілька скликань очолював парламентський комітет із питань правосуддя. Є почесним президентом національного університету "Одеська юридична академія".

ОСТАННЄ

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА