Інтерфакс-Україна
10:46 03.11.2014

НЗФ майже 2,4 тис. разів порушили режим припинення вогню на Донбасі з моменту підписання Мирних домовленостей - "Інформспротив"

2 хв читати
НЗФ майже 2,4 тис. разів порушили режим припинення вогню на Донбасі з моменту підписання Мирних домовленостей - "Інформспротив"

Загальна кількість порушень незаконними збройними формуваннями режиму тимчасового припинення вогню з моменту підписання Мінських домовленостей наближається до 2400, повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"За минулу добу відзначається помітне зниження активності бойовиків і російських військ на Донбасі, пов'язане з проведенням так званих виборів у терористичних організаціях "ЛНР" і "ДНР". Загалом зафіксовано близько 15 обстрілів позицій сил АТО та один теракт на блокпосту в районі н. п. Маріуполь", - написав він у повідомленні на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок уранці.

Д.Тимчук зазначив, що найгарячішими точками в зоні АТО за минулу добу були н. п. Старий Айдар (чотири обстріли), Кримське та Павлопіль (по два обстріли).

"Також російсько-терористичні війська завдавали вогневих ударів по позиціях сил АТО поблизу н. п. Орловське, Дебальцеве, Черевківка, аеропорт м. Донецька", - уточнив він.

Згідно з інформацією, на сьогодні НЗФ закінчили формування чотирьох ударних угруповань: Луганське (район Первомайськ-Луганськ-Станиця Луганська), Горлівсько-Донецьке, Волновасько-Тельманівське, Новоазовське.

"У складі цих угруповань, за оцінками групи "ІС", близько 14-15 тисяч російських найманців та військовослужбовців РФ, а також 10-12 тисяч бойовиків із місцевих бандформувань", - наголосив Д.Тимчук.

За його словами, також у складі цих угрупувань: 110-115 танків, 250-280 ББМ (бойових броньованих машин), 80-100 знарядь стволової артилерії та установок РСЗВ, близько 500 одиниць автотранспорту (від російських армійських броньованих КамАЗів та паливозаправників до саморобних ган-траків).

"Активно триває "переформовування ополчення". За активного сприяння російських фахівців керівництво "ДНР" і "ЛНР" здійснює процес "об'єднання" бандформувань для створення "лінійних частин і підрозділів". Наразі цей процес не є успішним з огляду на вкрай низький рівень дисципліни в лавах терористів та їхнє небажання підпорядковуватися єдиному командуванню", - розповів Д.Тимчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА