Інтерфакс-Україна
16:42 12.02.2015

Мінагропрод готує до обговорення на донорській конференції інвестпроекти в АПК на суму $10 млрд

1 хв читати
Мінагропрод готує до обговорення на донорській конференції інвестпроекти в АПК на суму $10 млрд

Міністерство аграрної політики та продовольства має намір у рамках донорської конференції, проведення якої намічене на квітень, представити інвестпроекти в агропромисловому комплексі на суму $10 млрд.

"Ми пропонуємо нині нашим донорам обсяги (інвестування - ІФ) до 10 млрд. Зараз готуватимемося до донорської конференції. Це загальний обсяг, який, як ми вважаємо, потрібен для аграрного сектора за всіма блоками", - сказав міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко журналістам у кулуарах конференції Agri&Food Export Forum 2015 у Києві в четвер.

За словами міністра, серед напрямів для інвестицій буде запропоновано будівництво портових перевалочних потужностей, залізничних вагонів, створення та модернізацію систем зрошування на півдні країни.

Як зазначив О.Павленко, стосовно систем зрошування нині триває співпраця зі Світовим банком, який допомагає Україні проаналізувати перспективи і вартість реалізації такого проекту. "Попередні розрахунки - необхідно до $3 млрд", - уточнив міністр, нагадавши, що до цього питання вже виявили інтерес інвестори з Саудівської Аравії, які готові виділити до $1 млрд.

Як повідомлялося, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус прогнозує донорську конференцію в 20-х числах квітня. Він зазначив, що уряд планує на конференції презентувати потенціал країни для інвесторів, зокрема, в енергетичному та сільськогосподарському секторах, а також порушити питання гуманітарної допомоги і допомоги тимчасово переміщеним особам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА