Інтерфакс-Україна
14:54 09.07.2015

Колишній міліціонер із Сум готував теракт - прокуратура

1 хв читати
Колишній міліціонер із Сум готував теракт - прокуратура

У Сумах правоохоронці затримали колишнього працівника міліції, якого підозрюють у підготовці теракту, повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

"Встановлено, що 49-річний місцевий житель, який виявився колишнім співробітником міліції, з метою порушення громадської безпеки, залякування місцевого населення та дестабілізації суспільно-політичної ситуації в державі готував терористичний акт на території міста Суми", - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі області уточнили, що 7 липня під час проведення обшуку за місцем проживання цього чоловіка виявлено та вилучено 2 гранати "РГД-5" та "Ф-1" із запалами. Наразі чоловіка затримано. Вирішується питання про оголошення підозри та обрання йому запобіжного заходу.

Ці відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 14 (підготовка до злочину), ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Технічний моніторинг припинення вогню забезпечуватимуть наші партнери – Зеленський

СБУ затримала агента російських та білоруських спецслужб, який коригував атаки по київських ТЕЦ

До "Мрії" доєдналася кожна 5-та школа України - Міносвіти

США і Європа продовжать допомагати Україні, якщо не вдасться дипломатично дотиснути РФ, – Зеленський після зустрічі з Трампом

Двоє російських солдатів 21 грудня розстріляли сімох цивільних осіб у Покровську – проєкт "Хочу жить"

Завершення воєнного стану можливе, лише коли Україна отримає гарантії безпеки, – Зеленський

Зеленський анонсував зустріч лідерів країн Коаліції охочих після зустрічі в Україні на рівні радників у січні

Мовний омбудсмен: Євроінтеграція не означає демонтажу власної мовної політики

Трамп обговорив з Путіним всі пункти проєкту угоди про припинення війни і сказав, на що той готовий, – Зеленський

Трамп подумає про гарантії безпеки для України на 30-40-50 років, наразі пропонує на 15 з можливістю пролонгації – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА