Інтерфакс-Україна
17:46 11.08.2015

Фахівці, які вивчають причини аварії "Боїнга" в Україні, оглядають частини, які, можливо, належать до системи "Бук" - Рада з безпеки Нідерландів

2 хв читати
Фахівці, які вивчають причини аварії "Боїнга" в Україні, оглядають частини, які, можливо, належать до системи "Бук" - Рада з безпеки Нідерландів

Група фахівців, що вивчає причини аварії малайзійського "Боїнга" в Україні, вивчає частини, які, можливо, належать до системи ППО "Бук", йдеться в повідомленні Ради з безпеки Нідерландів.

"У співпраці з Радою з безпеки Нідерландів спільна слідча група вивчає кілька частин, що, можливо, походять від ракетної системи "земля-повітря" "Бук". Ці деталі були зібрані раніше на сході України і перебувають у розпорядженні кримінальної групи та Ради з безпеки Нідерландів", - йдеться в прес-релізі.

"Наразі не можна зробити висновок про наявність причинно-наслідкового зв'язку між частинами і падінням літака рейсу MH-17", - наголошується в документі.

У повідомленні зазначено, що "ці деталі становлять особливий інтерес для кримінального слідства, оскільки вони, можливо, можуть пролити більше світла на причетних до аварії MH-17".

"Із цієї причини міжнародна група слідчих продовжує слідство з метою виявлення походження цих частин. Міжнародна слідча група вдасться до допомоги міжнародних експертів-криміналістів і фахівців у галузі озброєнь", - повідомляє нідерландська Рада з безпеки.

Вона нагадує, що міжнародна слідча група здійснює кримінальне розслідування, тоді як сама Рада з безпеки з'ясовує безпосередні причини аварії "Боїнга".

"Обидва розслідування відбуваються окремо, але міжнародна слідча група і Рада з безпеки час від часу обмінюються матеріалами. У своєму фінальному звіті Рада з безпеки повідомить про ці виявлені частини", - йдеться в прес-релізі.

Як повідомила напередодні офіційний представник Ради з безпеки Нідерландів Сара Ферной, група під егідою Ради зібралася в Нідерландах для обговорення ходу розслідування причин аварії минулого року малайзійського "Боїнга" на сході України.

Очікується, що консультації експертів триватимуть кілька днів.

"Ці зустрічі є частиною процедури міжнародного розслідування авіаційних подій, передбаченої Конвенцією про міжнародну цивільну авіацію (ІКАО)", - наголосила С.Ферной.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор Кравченко скасував пілотний механізм добору до кадрового резерву та анонсував підготовку нового закону

ВАКС 25 червня обиратиме запобіжний захід Чернишову

Зеленський після ударів по Дніпропетровщині: РФ не здатна виробляти балістичні ракети без компонентів з інших країн

Генштаб ЗСУ: на покровський напрямок припадає більше третини всіх атак окупантів

Генштаб ВСУ: На покровское направление приходится более трети всех атак оккупантов

ГУР та МЗС евакуювали 31 громадянина України з Ірану

Порошенко привіз техніку підрозділам ППО та військовим навчальним центрам на Львівщині

Генпрокурор України ініціює розробку нового механізму добору керівників органів прокуратури

Кількість постраждалих у Дніпрі зросла до 153 людей, 12 у важкому стані

Президент Євроради: ми продовжимо надавати повну підтримку Україні та тиснути на Росію за допомогою санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА