Інтерфакс-Україна
14:34 18.09.2015

Депутат від "Самопомочі" Соболєв піде на допит до Генпрокуратури 21 вересня, але не знає, в якій справі

2 хв читати
Депутат від "Самопомочі" Соболєв піде на допит до Генпрокуратури 21 вересня, але не знає, в якій справі

Заступник керівника фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв не знає, в якій справі його викликають до прокуратури.

"Я не знаю. Номер справи, який вказаний, ні про що не говорить... Теоретично це може бути за заявою Садового (лідер партії "Самопоміч", мер Львова Андрій Садовий – ІФ) про тиск, пов'язаний із голосуванням щодо змін до Конституції", - сказав Є. Соболєв журналістам у п'ятницю в Києві.

Він також повідомив, що має намір піти до Генеральної прокуратури у понеділок на 10.00.

Раніше у Facebook Є. Соболєв написав, що отримав повістку на допит до Генпрокуратури.

"Старший слідчий з особливо важливих справ Марков пише, що як свідок у кримінальному провадженні 420150000001807", - написав він.

Депутат повідомив, що його викликали до Генпрокуратури у п'ятницю на 10.00, проте через те, що в п'ятницю відбувається пленарне засідання парламенту, він попросив перенести свій візит до Генпрокуратури на ранок понеділка.

Як повідомлялося, наприкінці серпня слідчі Генпрокуратури України допитали мера Львова, лідера партії "Самопоміч" А. Садового як свідка в кримінальному провадженні щодо спроби тиску і можливого підкупу народних депутатів від фракції "Самопоміч" напередодні голосування стосовно конституційних змін щодо децентралізації.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман попросив Генпрокуратуру провести розслідування у зв'язку з заявою А. Садового про нібито спроби підкупу народних депутатів напередодні розгляду парламентом у першому читанні законопроекту про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

У міністерки культури Бережної 1 штатний радник, 3 - на громадських засадах і 1 помічниця

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА