Інтерфакс-Україна
16:27 22.09.2015

Савченко не визнає провини, вимагає допиту на детекторі брехні

2 хв читати
Савченко не визнає провини, вимагає допиту на детекторі брехні

Громадянка України Надія Савченко відмовилася офіційно визнавати в суді свою провину у вбивстві, замаху на вбивство та незаконному перетині кордону РФ.

Кореспондент "Інтерфаксу" передав, що, відповідаючи на запитання судді про її позицію у справі, Н.Савченко заявила про свою невинуватість. "Не визнаю. Усе, що написано, - брехня. За всіма трьома звинуваченнями", - сказала Н.Савченко.

За її словами, обвинувальний висновок написаний непрофесійними людьми і не містить ані слова правди.

"Я не лише даватиму свідчення, але вимагаю давати їх із використанням детектора брехні. Я вимагаю, щоб мене допитували з використанням детектора брехні, я не брешу, мені нічого приховувати, але чи витримаєте ви це випробування", - зазначила Н.Савченко.

"Ще раз заявляю, що мене викрали на території України, і в цьому задіяні органи російського слідства. Я ніколи в житті не стріляла по людях без зброї. Я – солдат, а не вбивця. Навідником артилерії я ніколи не була, я служила в авіації, а не в артилерії", - заявила Н.Савченко.

Донецький міський суд Ростовської області у вівторок розпочав розгляд по суті кримінальної справи українки Н.Савченко, яку обвинувачують у причетності до вбивства російських журналістів. Прокуратура оголосила обвинувальний висновок у справі.

За даними адвокатів, головні події процесу розпочнуться з 29 вересня, цього дня відбудеться допит обвинуваченої.

15 вересня суд провів попередні слухання. Адвокати підсудної просили суд про розгляд справи Н.Савченко трійкою суддів. Клопотання захисту було задоволене судом. Цього самого дня суд продовжив за клопотанням прокуратури арешт Н.Савченко до 16 січня.

Українка з липня 2014 року перебуває в Росії під арештом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп відреагував на стрілянину в активіста Чарлі Кірка

Польща буде користуватися українським досвідом тренування в евакуації школярів, якщо буде така потреба

Навроцький про розмову з Трампом: Вона є частиною серії консультацій та підтвердила єдність країн

Росіяни вдарили по відділенню "Укрпошти" на Донеччині

Сікорський про вторгнення дронів РФ: розцінюємо це навмисним спрямуванням на ціль

Нідерланди розгорнуть ешелоновану систему ППО у Польщі вже до кінця року

Польща отримала пропозиції конкретної підтримки ППО від союзників із НАТО

У центрі Києва у четвер діятимуть обмеження дорожнього руху через прибуття іноземних делегацій

Спецпредставник Келлог був на шляху до Польщі під час вторгнення російських безпілотників

МЗС ПАР закликало до дотримання міжнародного права у війні Росії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА