14:08 02.10.2015

Міненерговугілля не влаштовує запропонований ЄБРР план реформування "Нафтогазу" - Демчишин

1 хв читати
Міненерговугілля не влаштовує запропонований ЄБРР план реформування "Нафтогазу" - Демчишин

Міненерговугілля України має низку фундаментальних зауважень до плану реформування НАК "Нафтогаз України", запропонованого Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР), повідомив журналістам глава відомства Володимир Демчишин у Києві в п'ятницю.

"Що стосується запропонованого ЄБРР плану - у мене були свої зауваження. Як мінімум, вони пропонували деякі речі: щодо термінів - які не мали сенсу; дати "Нафтогазу" повну свободу залучати кошти безконтрольно, без впливу Кабміну, міністерства; нести витрати які завгодно. Там є фундаментальні речі, з якими ми не погоджуємося", - сказав він.

В.Демчишин наголосив, що вже є затверджений Кабміном і погоджений Світовим банком план реформування НАК, якого і треба дотримуватися.

"Я відправляв до ЄБРР листа, в якому зазначено, що погоджувати різні плани реформування НАК, - для ЄБРР свій, для Світового банку свій - немає сенсу. У березні цього року ми вже затвердили план реформування газової промисловості України, який було погоджено зі Світовим банком, Енергетичним співтовариством, погоджений і підписаний Кабміном. Тому формувати зараз новий план нам здається недоцільно", - сказав міністр.

В.Демчишин зазначив, що кредити ЄБРР та СБ пов'язані між собою, і логічно припустити, що обидві структури можуть працювати на єдиних умовах, і план, погоджений СБ, може бути актуальним і для ЄБРР.

ОСТАННЄ

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

Глава МЗС Канади: М'яч на боці Росії, яка повинна припинити свою агресію

Нарощування виробництва зброї лишається ключовим питанням – Зеленський

Зеленський: Очікуємо доповідь делегації, що працювала в Саудівській Аравії, і готуємо нові завдання для нашої дипломатії

Партія "Демокраатит", що виграла вибори до парламенту Гренландії, має намір протистояти домаганням Трампа на острів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА