Інтерфакс-Україна
17:01 20.10.2015

"Нафтогаз України" скликає нараду 22 жовтня через розірвання договору реструктуризації податкової заборгованості "Укрнафти"

1 хв читати
"Нафтогаз України" скликає нараду 22 жовтня через розірвання договору реструктуризації податкової заборгованості "Укрнафти"

Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" скликає міжвідомчу нараду з приводу розірвання договору реструктуризації податкової заборгованості ПАТ "Укрнафта", повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" виконавчий директор НАК Андрій Пасішник.

"Нафтогаз України" занепокоєний новиною, що стала відома з інтерв'ю глави ДФС Романа Насірова про розірвання договору реструктуризації податкової заборгованості з "Укрнафтою" і можливим зривом сплати дивідендів до бюджету до кінця року. У зв'язку з цим "Нафтогаз України" ініціював розширену нараду за участі ДФС, Мінфіну, "Укрнафти", СБУ та профільного комітету ВРУ, що відбудеться у четвер, 22 жовтня, о 10:30 у примішенні "Нафтогазу", - сказав він.

Як повідомлялося, раніше Р. Насіров повідомив в інтерв'ю виданню "Економічна правда" про розірвання договору реструктуризації з "Укрнафтою" через те, що компанія не розрахувалася в повному обсязі за своїми вересневими зобов'язаннями.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних із акціонерами Приватбанку, – близько 42% акцій. "Приват" здійснює оперативне управління "Укрнафтою".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців - Генштаб

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА