17:36 20.03.2017

"Укртранснафта" закінчила заповнювати нафтою простійну нитку трубопроводу "Дружба"

1 хв читати
"Укртранснафта" закінчила заповнювати нафтою простійну нитку трубопроводу "Дружба"

ПАТ "Укртранснафта" закінчила витіснення водного консерванту й заповнення нафтою марки Urals простійної нитки трубопроводу "Дружба" на ділянці Мозир-Броди, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" перший заступник гендиректора "Укртранснафти" Андрій Пасішник.

"Введення в експлуатацію ділянки нафтопроводу, яка протягом останніх трьох років перебувала на консервації, заплановано на поточному тижні. ... Запуск першої черги нафтопроводу не лише дозволить суттєво знизити витрати на електроенергію, пов'язані з транспортуванням нафти (під час її транзиту до Європи - ІФ), а також є завершальним технічним етапом, що дозволяє відновити транспортування нафти з моря на Мозирський НПЗ (Білорусь)", - сказав він.

Як нагадав А. Пасішник, з 2014 року транзит сировини територією України в напрямку Європи здійснювався тільки через одну нитку нафтопроводу "Дружба". "Розподіл навантаження між нитками нафтопроводу Мозир-Броди позитивно вплине на безпеку транспортування: підвищений тиск у діючій трубі ускладнював виявлення навмисних ушкоджень і незаконних втручань у роботу нафтопроводу", - зазначив він.

Співрозмовник агентства також додав, що наявність двох ниток трубопроводу відкриває нові можливості диверсифікації маршрутів транспортування нафти, зокрема з можливістю використання роздільного перекачування різних її сортів.

Як повідомлялося, "Укртранснафта" заповнювала простійну нитку трубопроводу "Дружба" на ділянці Мозир-Броди нафтою сорту Urals, яку до цього витягнули з нафтопроводу Одеса-Кременчук (там тепер транспортують Azeri Light).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Укртранснафта" направить на дивіденди 2,66 млрд грн нерозподіленого прибутку

Україна за 8 міс. збільшила транзит нафти до Європи на 2,9%

"Укртранснафта" намагається забрати 380 тис. тонн своєї нафти зі сховищ НПЗ групи "Приват"

"Укртранснафта" відкрила представництво в Словаччині

"Укртранснафта" з II декади березня буде готова розпочати прокачування азербайджанської нафти на Кременчуцький НПЗ

"Укртранснафта" тимчасово призупинила прокачування нафти в Угорщину

"Укртранснафта" відкачає нафту Urals із нафтопроводу "Одеса-Кременчук", перевезе залізничним транспортом для заповнення другої нитки "Дружби"

Україна за 10 міс. знизила транзит нафти до Європи на 12,3%

Кременчуцький НПЗ має намір імпортувати не менше ніж 1,3 млн тонн нафти на рік з Азербайджану з 2017 р.

САП подала апеляцію на рішення суду про повернення обвинувального акта cтосовно Пасішника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА