Інтерфакс-Україна
10:12 21.10.2015

На Дніпропетровщині затримано розповсюджувачів "чорнухи" проти кандидатів і політсил

1 хв читати
На Дніпропетровщині затримано розповсюджувачів "чорнухи" проти кандидатів і політсил

У Кривому Розі Дніпропетровської області правоохоронці затримали групу осіб, які розповсюджували незаконну агітацію - "чорнуху" проти інших кандидатів і політичних сил, які беруть участь у місцевих виборах, повідомив радник глави Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

"Попередньо встановлено, що організаторами цієї виборчої провокації може бути місцевий штаб політичного крила російсько-терористичних банд в Україні, так званого "Опозиційного блоку" з посібниками його дніпропетровського ватажка Олександра Вілкула", - написав З.Шкіряк на своїй сторінці у Facebook у середу вранці.

Також знайдено приватну друкарню, в якій могли друкувати незаконну продукцію.

"Весь жах і цинізм ситуації полягає в тому, що, за попередніми даними, ці деструктивні сили могли використовувати для розповсюдження "чорнухи" хворих на відкриту форму туберкульозу з міського тубдиспансеру", - зазначив радник міністра.

Нині на місці події працює слідчо-оперативна група МВС до з'ясування всіх обставин злочину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна активно працює із союзниками щодо прискорення постачання систем ППО до кінця цього року - Сибіга

Естонія готова прийняти конференцію з відновлення України у 2027р., підписано меморандум

Сибіга підтвердив запрошення Віткоффа в Україну

Сили оборони зачистили від росіян село Єгорівка на Дніпропетровщині

Правоохоронець вимагав $25 тис. за приховування незаконного бізнесу

Внаслідок атак РФ є відключення е/е в кількох областях, у деяких регіонах запроваджено стабілізаційні відключення – "Укренерго"

Керівник охорони провідного університету Дніпра коригував ворожі удари - СБУ

Мовний омбудсмен: Мову потрібно не просто знати - її треба любити й боронити, як і Батьківщину

На Сумщині за минулу добу одна людина загинула, 16 поранені

Екстрені відключення світла запроваджені в понеділок в Києві та низці областей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА