Інтерфакс-Україна
11:19 19.11.2015

Адвокат Фейгін повідомив, що його з Полозовим хочуть притягнути до кримінальної відповідальності за матеріали про допит Плотницького

2 хв читати
Адвокат Фейгін повідомив, що його з Полозовим хочуть притягнути до кримінальної відповідальності за матеріали про допит Плотницького

Адвокатів української льотчиці Надії Савченко Марка Фейгіна та Миколи Полозова можуть притягнути до кримінальної відповідальності за розміщення в Інтернеті матеріалів про допит голови самопроголошеної Луганської народної республіки Ігоря Плотницького.

"Нас з М.Полозовим мають намір притягнути до кримінальної відповідальності за розміщення матеріалів в мережі Інтернет про допит І. Плотницького"", - написав М. Фейгін у четвер в мікроблозі в "Твіттері".

"Окрему ухвалу про притягнення до кримінальної відповідальності адвокатів М. Фейгіна та М.Полозова буде винесено разом із вироком", - зазначив адвокат.

Він додав, що "суд почався з клопотання сторони обвинувачення про долучення матеріалів з мережі Інтернет про вчорашнє закрите засідання з допитом І. Плотницького".

Раніше адвокат заявив журналістам, що глава ЛНР добре підготувався до свідчень у суді. "Я побачив, що людина дуже серйозно готувалася до цього виступу", - сказав він.

На його думку, окремі висловлювання І. плотницького "мають виключно політичний характер".

Крім того, на думку адвоката, І. Плотницький повторив дуже близько свої свідчення на попередньому слідстві.

"Безумовно, що він їх натреновано завчив. Він намагався події 17 червня максимально обійти стороною. Щодо того, що Савченко безпосередньо корегувала вогонь: він стверджує, що це все зі слів його підлеглих. Прямих обвинувачень на адресу Савченко він не підтримав, розпливчасто кажучи про те, що вона виконувала цю функцію як офіцер - як будь-який офіцер, вона могла і коригувати вогонь, і керувати бійцями. Що суттєво відрізняється від наданих раніше свідчень", - заявив М. Фейгін.

За версією слідства, офіцер Збройних сил України Н.Савченко 17 червня 2014 року перебувала в розташуванні батальйону "Айдар" поблизу селища Металіст Слов'яносербського району Луганської області, де вела приховане спостереження і коригування артилерійського обстрілу ділянки блокпосту луганських ополченців з розташованими на ньому мирними громадянами, зокрема трьома росіянами - кореспондентами ВДТРК. Унаслідок обстрілу двоє з них - В. Корнелюк і А. Волошин загинули. Н.Савченко всі звинувачення відкидає.

Н.Савченко з липня 2014 року перебуває в Росії під арештом за звинуваченням у пособництві вбивства В. Корнелюка і А. Волошина на південному сході України. Термін її ув'язнення під варту продовжено до 16 січня 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: переговори з нашими друзями та партнерами проходять дуже добре, є надія на мир в Україні

Зеленський і Мерц обговорили зміцнення української ППО двома додатковими системами Patriot

Консультації Трампа з європейськими літерами тривали понад годину – канцелярія президента Польщі

Трамп вважає, що НАТО не повинно входити до гарантій безпеки для України, але США та союзники мають бути їх частиною - Макрон

Критично важливі підприємства на прифронтових територіях зможуть бронювати всіх працівників - Мінекономіки

Президент Трамп вважає, що будь-які територіальні питання повинні вирішуватися тільки з Україною - Макрон

США працюють над місцем зустрічі Трампа, Путіна та Зеленського наприкінці наступного тижня – ЗМІ

Трамп просуватиме проведення тристоронньої зустрічі із Зеленським та Путіним – президент Франції

Стармер: Україна повинна мати надійні гарантії безпеки для захисту своєї територіальної цілісності в рамках будь-якої угоди

Зеленський: сподіваємося, що центральною темою на зустрічі на Алясці буде припинення вогню, після неї у нас буде контакт з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА