Інтерфакс-Україна
17:35 27.11.2015

Україна засіяла озимими майже 90% прогнозованих площ - Мінагропрод

1 хв читати
Україна засіяла озимими майже 90% прогнозованих площ - Мінагропрод

Сівбу озимих культур в Україні здійснено на 6,6 млн га з прогнозованих Міністерством аграрної політики та продовольства 7,4 млн га.

Згідно з даними відомства, озиму пшеницю і тритикале посіяно на 5,6 млн га (або 91% прогнозу), жито - на 145 тис. га (або 92% прогнозу), ячмінь - 879 тис. га (84%).

Озимий рапс за прогнозу у 823 тис. га посіяно на 649 тис. га.

Обстеження посівів озимих зернових культур станом на 27 листопада 2015 року засвідчило, що сходи отримано на площі 5,3 млн га, або 80% посівів. Зокрема, в доброму і задовільному стані 3,4 млн га (64%), в слабкому і зрідженому - 1,9 млн га (36%).

Як повідомлялося, Мінагропрод прогнозує посівні площі під урожай 2016 року на рівні 7,4 млн га, що на 17,5% менше, ніж під урожай 2015 року.

За даними Держстату, Україна під урожай 2015 року (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя) засіяла озимими на зерно і зелений корм, зокрема рапсом, 9 млн га, що на 7,3% більше, ніж попереднього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував 208 БпЛА та 27 ракет різних типів, зафіксовано влучання 10 ракет і 25 ударних БпЛА у 9 локаціях - ПС

Зеленський: не може бути жодної тиші у відповідь на удари ворога по мирному населенню

Успішне прийняття внесеного Зеленським законопроєкту про антикорупційні органи стане кроком у відновленні довіри - Матернова

Один з поранених 21 липня жителів Сумщини помер у лікарні - ОВА

Троє цивільних поранено внаслідок комбінованої атаки ворога у Сумській області

Генштаб зафіксував упродовж доби 191 бойове зіткнення

Президентка Європейської Комісії обговорить з Трампом перспективи торгівельної угоди під час його візиту до Великої Британії

Двоє загиблих та п'ятеро постраждалих у Дніпрі та області внаслідок нічної атаки ворога

Окупанти втратили впродовж доби 1080 військовослужбовців

П'ятеро людей постраждали внаслідок комбінованої нічної атаки росіян по Харкову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА