Інтерфакс-Україна
11:51 17.12.2015

Савченко на процесі в Донецьку заявила відвід суду

1 хв читати
Савченко на процесі в Донецьку заявила відвід суду

Українська льотчиця Надія Савченко, обвинувачена у причетності до загибелі російських журналістів, на засіданні в четвер заявила відвід колегії суддів Донецького міського суду (Ростовська область), повідомив адвокат Н.Савченко Марк Фейгін.

"Савченко заявила відвід суду", - пише він у своєму мікроблозі в "Твіттері".

Інший її адвокат Микола Полозов у своєму "Твіттері" уточнив, що це було заявлено "у зв'язку з незаконним продовженням утримання і систематичній відмові у клопотаннях захисту".

За версією слідства, офіцер Збройних сил України Н.Савченко 17 червня 2014 року

Н.Савченко з липня 2014 року перебуває в Росії під вартою за звинуваченням у пособництві вбивства І. Корнелюка і А. Волошина на південному сході України. Термін її арешту продовжено до 16 січня 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА