Інтерфакс-Україна
14:48 04.01.2016

Збиток від природних катастроф у 2015 р. був мінімальним за 6 років - Munich Re

1 хв читати

Світовий збиток від природних катастроф у 2015 році становив $90 млрд, що є мінімальною сумою з 2009 року, повідомляє агентство з посиланням на оцінку страховика Munich Re.

У 2014 році збиток становив $110 млрд.

Зазначається, що через природний феномен "Ель-Ніньо" активність шторму в Північній Атлантиці знизилася в минулому році, а тропічні циклони найчастіше припадали на регіони з низькою щільністю населення. Крім того, скоротити збиток допомогли вжиті урядами захисні заходи.

За оцінками Munich Re, в 2015 році страхові виплати внаслідок природних катастроф становили $27 млрд проти $31 млрд роком раніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" вводить екстрені відключення електроенергії у Києві та Київській області – ДТЕК

У Центрі соціальної адаптації в Чернігівському районі сталася пожежа, поліція розшукує трьох його мешканців

Росія спрямувала БПЛА на тепловоз у Запоріжжі, постраждалих немає

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА