14:22 12.01.2016

Провідні фармкомпанії світу об'єднують зусилля для боротьби з раком

1 хв читати
Провідні фармкомпанії світу об'єднують зусилля для боротьби з раком

Найбільші виробники протиракових препаратів, зокрема GlaxoSmithKline, Amgen і Celgene, долучилися до ініціативи Cancer Moonshot 2020, щоби прискорити розробку нових лікарських засобів цього спрямування, пише Financial Times.

Проект запропонував Патрік Сіньсян, який став мільярдером завдяки препарату для хіміотерапії "Абраксан". У ньому також беруть участь США, що ведуть науково-дослідні центри, спеціалізуються на проблемі раку.

У найближчі чотири роки вони випробують понад 60 експериментальних і вже затверджених препаратів у різних поєднаннях на 20 тис. пацієнтів.

Фахівці вважають, що майбутнє лікування ракових захворювань - за "коктейлями" різних засобів, адаптованих під конкретного пацієнта. Передбачається, що Cancer Moonshot 2020 значно прискорить такі комбінаторні дослідження.

Водночас низка провідних фармкомпаній, зокрема Bristo-Myers Squibb, Merck, AstraZeneca, Roche, поки що утримуються від участі в програмі. П.Сіньсян стверджує, що причина такого рішення "суто логістична". Деякі експерти зазначають, що, можливо, компанії відлякує його репутація махінатора від медицини.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА