Інтерфакс-Україна
17:09 12.02.2016

МЕРТ пропонує виробникам залізничної продукції об'єднатися для участі в тендерах за кордоном

1 хв читати
МЕРТ пропонує виробникам залізничної продукції об'єднатися для участі в тендерах за кордоном

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України пропонує виробникам залізничної інфраструктури об'єднати зусилля для участі в тендерах на зарубіжних ринках і подати конкретні пропозиції у рамках опрацьовуваної нині департаментом держзакупівель МЕРТ системи участі українських виробників в таких тендерах.

"Вони (зарубіжні компанії - ІФ) йдуть до нас, давайте підемо до них. Розумію, що у нас прямим конкурентам складно об'єднатися, але це потрібно зробити, тому що від уміння домовитися між собою і йти на зовнішні ринки залежить те, як ми вистоїмо як країна", - зазначив директор департаменту регулювання держзакупівель МЕРТ Олександр Стародубцев під час засідання з виробниками залізничної продукції в Мінінфраструктури в п'ятницю.

За його словами, нині депертамент держзакупівель міністерства опрацьовує цю ініціативу.

"Є два основні питання: як дізнатися про такі тендери, де вони опубліковані і як отримати інформацію, і друге - як скласти тендерну пропозицію, як її відправити, оскаржити у разі потреби. Наразі триває велика робота, і ми дуже потребуємо конкретних кейсів від вас - наприклад, ми хочемо йти, але не знаємо, як взятися, або - ми пішли, але нам там дали по руках, і що робити? Приходите, пишіть нам", - заявив О.Стародубцев.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на зустрічі у форматі "Рамштайн" закликав партнерів продовжувати зміцнювати українську ППО

Зеленський про так званий "меморандум" РФ: це ультиматум

Генштаб ЗСУ: Найбільша активність окупантів зберігається на покровському та лиманському напрямках

Рада планує зобов'язати студентів-медиків проходити військову підготовку - законопроєкт

Розпочалося 28-е засідання у форматі "Рамштайн", Зеленський доєднався онлайн

Україна пропонує РФ припинення вогню до зустрічі лідерів - Зеленський

Перша профінансована Німеччиною українська далекобійна зброя може бути розгорнута в ЗСУ вже за кілька тижнів - Пісторіус

У суботу та неділю очікується новий обмін військовополоненими 500 на 500 - Зеленський

Померла одна з постраждалих внаслідок удара по Сумах, кількість жертв зросла до 5 – в.о. мера

Рютте запросив Україну на саміт НАТО, більш детальну інформацію буде згодом оприлюднено у програмі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА