Інтерфакс-Україна
11:43 09.03.2016

Група компаній SLAV братів Клюєвих розпочала процедуру банкрутства

2 хв читати
Група компаній SLAV братів Клюєвих розпочала процедуру банкрутства

Австрійська компанія SLAV Handel, Vertretung und Beteiligung AG, підконтрольна збіглим з України Андрію та Сергію Клюєвим, 8 березня подала до Арбітражного суду Відня заяву про початок процедури банкрутства, повідомило австрійське товариство захисту прав кредиторів KSV1870.

"За інформацією боржника, загальна сума зобов'язань сягнула EUR111 810 000", - йдеться в повідомленні на сайті KSV1870 у вівторок.

Брати Клюєви не могли отримати кредити на погашення боргів, а також поповнити оборотні кошти компанії з власних ресурсів, оскільки їхні рахунки заморожені внаслідок введених США та ЄС санкцій.

За даними KSV1870, від фінансової неспроможності боржника постраждали 28 кредиторів.

Deutsche Welle з посиланням на KSV1870 також повідомила, що процедуру банкрутства розпочали дві дочірні структури групи SLAV, а більше ніж 90% суми боргів припадає на китайський держконцерн CNBM International. Як зазначено в матеріалі газети, SLAV має активи загальною вартістю близько EUR80 млн, основна частина - активи підприємств групи "Укрпідшипник".

Як повідомлялося, ЗМІ пов'язують із братами Клюєвими також компанію Activ Solar з активами у сфері альтернативної енергетики, проте останні та сама компанія спростовують цю інформацію. У лютому Activ Solar подала на реорганізацію в Австрії через інвестиційні ризики в Україні - загальну частку Activ Solar в Україні було сильно зменшено через складні ринкові умови, що склалися після початку економічної та політичної кризи в регіоні два роки тому. За останні два роки прямі іноземні інвестиції постраждали, а ринок фотоелектричних елементів (PV market) сильно погіршився: щорічне встановлення потужностей скоротилося з більш ніж 200 МВт у 2013 році до приблизно 10 МВт у 2015 році.

Антимонопольний комітет України на початку листопада 2015 року дозволив китайській CNBM купити низку сонячних електростанцій, побудованих компанією Activ Solar, в Одеській і Миколаївській областях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА