Інтерфакс-Україна
15:40 21.03.2016

Савченко не може стояти під час читання вироку за станом здоров'я - адвокат

1 хв читати
Савченко не може стояти під час читання вироку за станом здоров'я - адвокат

Українська льотчиця Надія Савченко, яку обвинувачують у причетності до загибелі російських журналістів, під час читання вироку почувається не дуже добре, повідомив журналістам адвокат підсудної Микола Полозов у понеділок.

"Нині зі здоров'ям у Надії краще, ніж раніше, проте у неї сьогодні низький тиск і дуже сильно набрякають ноги, тому під час читання вироку вона періодично сідає. Вона не може слухати все оголошення вироку стоячи, за станом здоров'я", - сказав М.Полозов.

У понеділок Донецький міський суд оголошує вирок Н.Савченко, яку визнано винною у вбивстві російських журналістів і незаконному перетині кордону з РФ.

Як передав кореспондент "Інтерфаксу" із залу суду, підсудна під час оголошення вироку сидить на лавці, зрідка встаючи, щоб обговорити щось зі своїми захисниками.

Згідно із законодавством, вирок суду необхідно слухати стоячи, якщо лише суд своїм рішенням не дозволить іншого.

Раніше у Федеральній службі виконання покарань РФ "Інтерфаксу" повідомили, що стан здоров'я Н.Савченко дозволяє їй слухати вирок стоячи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 166 ворожих атак - Генштаб

Кількість постраждалих від удару КАБ у Харкові зросла до шести осіб - ОВА

АРМА почала підготовку до повторного конкурсу на управління "Моршинською"

Усіх пацієнтів із пошкодженої лікарні у Харкові переведено до іншого медзакладу – мер

Близько 30 тисяч абонентів залишилися без світла внаслідок ворожих авіаударів по Харкову

Японія продовжить підтримувати Україну у зміцненні енергетичної стійкості – Міненерго

Служба військового капеланства укомплектована на 45% станом на жовтень

Три райони Харкова частково знеструмлені через удари по місту – мер

Координатор системи ООН в Україні запевнив у продовженні підтримки модернізації українського сільського господарства

МЗС України привітало звільнення останніх ізраїльських заручників, утримуваних ХАМАС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА