Інтерфакс-Україна
20:13 23.03.2016

Порошенко запевнив, що приватизація "Турбоатому" не на часі

2 хв читати
Порошенко запевнив, що приватизація "Турбоатому" не на часі

Президент України Петро Порошенко в середу в Харківській області відвідав ПАТ "Турбоатом", де керівництво підприємства ознайомило його з роботою ПАТ і доповіло про показники фінансово-господарської діяльності.

Як повідомляє прес-служба ПАТ "Турбоатом", під час відвідування П.Порошенко побував у паротурбінному та гідротурбінному цехах, а також зустрівся з трудовим колективом заводу, а генеральний директор підприємства Віктор Субботін доповів йому показники фінансово-господарської діяльності.

"Зустріч з вами – для мене величезна приємність. Харків для мене є пріоритетом і "Турбоатом" також є пріоритетом, це флагман енергетичного машинобудування України, це приклад, як можна працювати в дуже непростих умовах. Незважаючи ні на що ви ефективно та прозоро працюєте, нарощуєте виробництво, ви незламні", - наводить прес-служба підприємства слова глави держави.

"Це підприємство - гідне поєднання якості і конкурентоспроможності. І якщо сьогодні енергетика потребує нових турбін, значить економіка буде рости ", - сказав П.Порошенко.

Він наголосив, що разом із ним на "Турбоатомі" перебуває посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. "Ми активно працюємо над новими замовленнями для українських підприємств. І саме з "Турбоатомом" представники американських компаній Westinghouse Electric Company і Holtec International досягли важливих домовленостей, а це робочі місця, це надходження до державного бюджету, це зростання внутрішнього валового продукту, це те, що сьогодні потребує Україна", - сказав П.Порошенко.

Під час зустрічі відбувся діалог із працівниками заводу, турбобудівників насамперед цікавила можлива приватизація "Турбоатому", і чи буде збільшено державні замовлення для української енергетики.

Щодо можливої приватизації президент зазначив, що вона зараз не на часі, але якщо вона відбудеться, то буде прозорою, чесною та відкритою. Щодо вітчизняних замовлень, глава держави пообіцяв усебічну підтримку Кабінету Міністрів України.

"Мені приємно, що економічне відродження держави починається з Харкова, і це ваша заслуга. Дякую вам за самовіддану, ефективну працю. Велике вам спасибі", - наголосив П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА